برتری های سامانه

عقد قرارداد رسمی:
در روستا پیام اعطای سرویس‌ها منوط به عقد قرارداد رسمی است. طی همین قرارداد کیفیت سرویس‌ها گارانتی شده و مالکیت شماره‌های مجازی کاربران، به صورت دائمی به ایشان واگذار می‌شود.
ارائه شماره مجازی بصورت دائمی:
روستا پیام شماره های مجازی را به قیمت اپراتورها و به صورت دائمی به کاربران عرضه می کند.
گارانتی رضایت:
در راستای جلب رضایت کامل مشتری روستا پیام، ارائه خدمات عالی و پشتیبانی بی نظیر را در دستور کار دارد و در قرارداد واگذاری سرویس ها متعهد می‌شود، در صورت عدم رضایت کاربر کل وجوه پرداختی (در دوره گارانتی) را به وی مرجوع نماید.
عدم محدودیت حداقل شارژ اعتبار:
در روستا پیام کاربر می تواند در هر بار شارژ اعتبار، به اندازه مبلغ دلخواه و مورد نیازش خرید نماید و هیچ حداقل یا حداکثری برای افزایش اعتبار در نظر گرفته نشده است.
پشتیبانی بی نظیر:
در روستا پیام، پشتیبانی بی نقص از کاربران بیشترین اهمیت را دارد. بدین منظور امکان پاسخگویی از طریق تلفن و پست الکترونیکی فراهم گشته و همچنین ابزار پشتیبانی تخصصی در پنل تمامی کاربران گنجانده شده است.
ارائه راهکار و تولید محتوا:
رویکرد جاری در روستا پیام، فراهم نمودن ابزارهای مفید و موثر اطلاع‌رسانی جهت توسعه مدیریت روستایی کشور است. از این رو در این سامانه تلاش شده است که تمامی راهکارهایی که سامانه پیامک می‌تواند در آنها به عنوان ابزاری مفید در اختیار دهیاران، شوراهای اسلامی روستایی، بخشداران، مدیران کل امور روستایی قرار گیرد، شناسایی و معرفی گردند. همچنین بانکی از نمونه پیامک های مفید که می‌تواند مورد استفاده مخاطبین این سامانه باشد تهیه و عرضه گردیده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شبکه روستایی ایران است
www.roostanet.ir